Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı: İzmir Belediyeleri Hizmette Yetersiz

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanlarının hizmetlerinde yetersiz kaldığını ve “sözde halkçılık” yaptıklarını savundu.

Saygılı yaptığı açıklamada, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kent gündemine ilişkin açıklamalarıyla boşa harcadığı zamanın telaşına düştüğünü iddia etti.

Saygılı dedi ki:

Dikili’de emniyet amirleri gece baskında esnafı yerden kalkamayacak kadar sert yumruklarken, zam toplantısı düzenlerken, patlama noktasına gelince valiye yazı yazarken. Çeyrek asırdır üzerinde uyudukları Harmandalı’nın çöp dağları sayesinde, Örnekköy’deki ilk depremde insanları tuzağa düşürecek binalar ortadayken ıslık çalarak, “Görevden kaçış insanları kandırmaktır. İzmir’in hassasiyetlerini kullanarak paçayı sıyırma çabasıdır. Ancak yetenekleri de ortadadır. Bire bir konuşma. Yapamadıkları her şeyde suçları bastırmak, sıfır hizmetle sözde popülizm yapmak. Her biri sorumlu, hayati bir açıklama bekliyor.” Krizlerini demagoji ve asılsız reklamlarla bastırmaya çalışan CHP’li büyükşehir ve ilçe belediyeleri, açtıkları yaraların hesabını hem kamuoyu nezdinde hem de sandıkta mutlaka verecektir. çözemedikleri gibi yanlış bilgilerle çöpe attıkları dertler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu