Haber

Şarkıcı Cenk Eren, Güzellik Merkezlerini Açan Fenomenlere Felaket Bir Atıfta Bulundu!

Bildiğiniz gibi son zamanlarda influencerlar tarafından güzellik merkezi açma trendi var. Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler başka olaylara çevrildi. Ünlü müzisyen Cenk Eren, bu akıma katılan fenomenlere dikkat çekici bir gönderme yaptı.

İşte detaylar ?

Bildiğiniz gibi Dilan ve Engin Polat çifti geçtiğimiz günlerde kara para aklama, vergi kaçakçılığı ve örgüt kurma suçlamalarıyla tutuklanmıştı.

Cezaları henüz kesinleşmese de aralarında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da bulunduğu çok sayıda kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tabii bu olaylar bununla bitmedi. Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler kendileri gibi muhteşem ve inanılmaz hayatlar yaşayan diğer fenomenlere çevrildi.

Şu anda Fenomen Hasret Öz, Tayyar Öz, Şulemsi ve eşi Yasin Türk de Avukat Feyza Altun’un radarında.

Hal böyle olunca ünlü müzisyen Cenk Eren de güzellik merkezleri açan fenomenlerle ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

İşte Cenk Eren’in ortalığı karıştıracak paylaşımı ?

Cenk Eren, “Yarından itibaren eş bulacağım, evleneceğim, ona güzellik merkezi açacağım ve ilk fırsatta onunla umreye gideceğim” diyerek, her zaman gündemde olan fenomenlerin umre ve dini paylaşımlarına değindi. ajandada.

Cenk Eren’in bu göndermesini haklı buluyor musunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu