Haber

Bayraklılı Sporculardan Taekwondoda 3 Madalya Daha

Bayraklı Belediyesi atletleri, İzmir Vilayet Taekwondo Şampiyonası’nda 3 madalya kazandı. Başkan Serdar Sandal, “Tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen Minik Kulüpler Bay-Bayan Vilayet Birinciliği Şampiyonası’nda Bayraklılı sporcular, 3 madalya kazandı. Müsabakalar sonucunda 57 kg kızlarda Yaren Toktor birinciliğe ulaşırken, 33 kg erkeklerde Ege Kovanlık ikinci, 27 kg kızlarda Feyzasu Sarıkaya 3’üncü oldu. Başarılı sportmenler, bu sonuçlarla bölge turnuvasında uğraş etme hakkı kazandı. Bayraklılı sportmenlerin başarısı ilçede memnuniyet yarattı.

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Spora ve altyapıya verdiğimiz önemin meyvelerini toplamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sporcularımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bayraklı Belediyesi artık 30 ilçe arasında altyapıda, gençlik ve sporda lokomotif bir güç oldu. Emekleri, performansları için tüm sporcularımızı ve eğitmenlerini kutluyorum. Her zaman sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu